Tere! Mina olen Jaana. 
Olen püsimatu hing ja minu looming muutub koos minuga. Väljendan ennast läbi enda tegemiste, minu tööd on minu enda nägu ning nendest on näha minu stiil.

Ma ei ürita pingsalt moe ja ajaga kaasas käia, loon enamasti praktilisi tooteid. Minu looming on ajatu ja minimalistlik. Ma kasutan oma töös ainult parimat materjali ja furnituuri, et olla kindel, et minu looming kestaks. Mängin rohkem detailide ja värvidega ning kombineerin erinevaid materjale.
Uute mudelite loomine on nagu sõõm värsket õhku. Minu töö on minu hobi ja sellepärast teen seda suure õhinaga. Panen ühte kotti kogu oma hinge.
Olen alati valmis koostööks kliendiga. Mulle meeldib katsetada ja luua ka erilisi custom-tooteid.

Kuidas ma ennast leidsin? 
Olin töötanud 15a kosmeetikuna ja katsetanud kätt ka ehtekunstnikuna. Olen kahe lapse ema. Pärast teise lapse sündi oli hinges suur igatsus olla loov, leida see miski, millega rõõmustada nii ennast kui teisi. Hetkest, mil astusin esimest korda töötuppa, sai nahkehistööst mu vaieldamatu lemmik. Ma teadsin koheselt kelleks ma tulevikus saada tahan. Juba mõni nädal hiljem istusin koolipingis ja peatselt lõpetasin nahakunsti eriala. Võtsin praktikatunde Eesti andekamate disainerite juures ja see kinnistas mu kirge veelgi.

Peagi jäi kodune töötuba kitsaks ning avasin oma Stuudio kus saab lisaks toodete valmistamisele ka töötubasid korraldada.

Minu tegemisi on märgatud, mind üles leitud ja minu looming on saadaval Eesti parimates disainipoodides.

Aitäh Sulle, kes Sa hindad ja kannad käsitööd!


Jaana Trauss Design stuudio
asub Pärnu mnt 142, Tallinn, Tondi Ärikeskuse majas.
Avatud E-R 9-15  (õhtused ajad kokkuleppel. Palun anna oma tulekust  teada)
L kokkuleppel
P kokkuleppel

Kõige suurem valik tooteid on stuudios Pärnu mnt 142 Tallinn

Edasimüüjad 
Tallinn Design House Rotermanni kvartal
Krunnipea Solaris keskus
Levi Tartu Kaubamaja
Siluett Pärnu Rüütli 28

Küsimuste korral kirjuta jaana@jaanatraussdesign.com või helista +372 56649919