Veebipoe üld-, ostu-ja tarnetingimused

Veebipoe jaanatraussdesign.com (edaspidi Veebipood) omanik on Jaana Trauss Design OÜ (registrikood 14438898) asukohaga Põllu 8, Kiili ,75401 (edaspidi nimetatud Veebipood või Müüja).

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

1. Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

1.1  Tooted valmistatakse telllimuse peale. Toote valmistamise aeg on märgitud toote kirjelduse lehel ning see on sõltuvalt tootest ja materjali olemasolust 3 tööpäevast kuni 4 nädalani.

1.2 Kohaletoimetamine võtab Eesti siseselt aega paar tööpäeva, Euroopas 7-9 päeva ja mujal maailmas 21 päeva. Nimetatud tähtajad on informatiivsed. Kui selleks ajaks pole toode kohale jõudnud, siis võtta Veebipoega ühendust.

1.3 Veebipood võib igal ajal muuta E-poest nähtuvaid hindu. Kõik muudatused avaldatakse veebilehel jaanatraussdesign.com ning need jõustuvad alates avaldamise hetkest.

2. Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.
Kättetoimetamise koostööpartneriteks on Omniva (AS Eesti Post) ja SmartPost (Itella Estonia OÜ). 

3. Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

4. Ostja tasub kauba eest pangaülekandega kodulehel oleva pangalingi kaudu. Kauba maksumus arvestatakse ja teostatakse eurodes.

Tellimuse vormistamine

5. Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Makse toimub läbi Maksekeskus.ee pangalingina järgmistest pankadest - Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay või kasutades Visa/ Mastercard makse/krediitkaarti.

6. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

7. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

8. Veebipoel on õigus taganeda müügilepingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind Veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. Kohaletoimetamine:

9. Kauba kohaletoimetamine toimub kontaktivabalt ning Ostja valib ostu vormistades talle kauba kätte saamiseks sobivaima mooduse. Ostjal on võimalik kaubale Veebipoe omaniku juurde ise järgi tulla, sellisel juhul saatmiskulusid ei lisandu.

10. Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi valiku juures, välja arvatud juhul, kui vastavalt käesolevatele tingimustele on kauba kättetoimetamine ostja jaoks tasuta.

11. Kuigi müüja annab endast parima, et kaup jõuaks ostjani juba paari päeva jooksul müügilepingu jõustumisest, tuleb siiski arvestada, et Eestisisesed saadetised võivad jõuda ostja määratud sihtpunkti 7-9 kalendripäeva jooksul ning väljaspool Eestit kuni 21 kalendripäeva jooksul pärast müügilepingu jõustumist.

Toote tagastamine

Peale toote kättesaamist on Kliendil aega 14 päeva, et Tootega tutvuda. Kui Klient ei ole mingil põhjusel Tootega rahul, siis on Kliendil õigus 14 päeva jooksul Toode tagasi saata, teavitades tagastamise soovist Veebipoodi e-posti aadressil jaana@jaanatraussdesign.com.

 12. Tagastatav Toode peab olema originaalpakendis ja samas seisukorras, mis Kliendini jõudes. Toode peab olema kasutamata ehk tootel ei tohi olla mingisuguseid märke, jälgi, kahjustusi, mida Tootel ei olnud Kliendini jõudes. Kasutamisjälgedega tagastatavaid Tooteid Veebipood ei aktsepteeri ja need saadetakse tagasi Kliendile.

 13. Juhul kui Klient saadab Toote tagasi vastavalt tingimustele, siis tagastab Veebipood Kliendile toote maksumuse (saatmiskulud jäävad kliendi kanda). Toote maksumus tagastatakse Kliendile mitte hiljem kui 14 päeva jooksul, alates hetkest, mis Klient on edastanud Veebipoele tagastamisavalduse, tingimusel, et tagastatav Toode ise jõuab Veebipoeni selle aja (s.t 14 päeva) jooksul. Kliendile tagastatakse ka algne tarnekulu.

 14. Kui Tootel esineb defekte, on Klient kohustatud kontakteeruma Veebipoega esimesel võimalusel, selleks et esitada vastav avaldus. Veebipood asendab Toote või juhul kui see ei ole võimalik, tagastab Toote maksumuse. Kui Toode on kahjustatud, siis tasub Toote ümbervahetamise kulud Veebipood. Pretensioonide esitamise õigus on tarbijast kliendil 2 aastat alates ostu sooritamisest. Defektiks ei loeta toote kasutamisest tekkinud kulumisi või kahjustusi.

 15. Veebipood jätab endale õiguse lepingu lõpetamiseks juhul Kliendi poolt tellitud Toodet kui ei ole võimalik toota või kui Toode telliti hetkel, mil E-poes esines tüpograafiline viga Toote hinna osas. Kui leping lõpetatakse, siis teavitatakse Klienti sellest e-posti teel ja Kliendile tagastatakse raha esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates Toote tellimisest.

Autoriõigus

16. E-poe sisu, seal hulgas, tekstid, graafika, logod, pildid, videod ja audio on kaitstud autoriõigustega, mis kuuluvad tervikuna Veebipoele.
Samuti on kõik Jaana Trauss poolt valmistatud tooted kaitstud autoriõigusega ja nende kopeerimine või muul moel paljundamine on keelatud.

 Pretensiooni esitamise õigus

17. Juhul, kui Veebipood oma kohustusi rikub, on ostjal õigus kasutada võlaõigusseaduses sätestatud õiguskaitsevahendeid, sh õigus nõuda Veebipoelt kohustuse täitmist, keelduda oma võlgnetava kohustuse täitmisest, nõuda kahju hüvitamist, hinna alandamist, rahalise kohustuse täitmisega viivitamisel viivist või taganeda lepingust.

18. Ostja saab esitada oma pretensiooni e-posti teel aadressil

jaana@jaanatraussdesign.com

. Pretensioonis tuleb märkida ostja nimi ja kontaktandmed, pretensiooni esitamise kuupäev, kaubal ilmnenud puudus ja esitatava nõude sisu ning lisada ostu tõendav dokument.

19. Veebipood vastab tarbija esitatud pretensioonile kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul pretensiooni saamisest.

20. Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, asendab Veebipood puudusega kauba.

21. Kui kaupa ei ole võimalik asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga seoses ostja poolt makstud tasud.

22. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel ostja poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tekkiva kahju või mis tahes muude tagajärgede eest, sealhulgas kohale toimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida müüjal ei olnud võimalik mõjutada.

23. Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale, ega kahjude eest, mis on tekkinud kauba mittesihipärasest kasutamisest.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine:

24. Isikuandmete vastutav töötleja on Jaana Trauss Design OÜ

Veebipood kasutab ostja poolt esitatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

25. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

26.Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest, andes sellest müüjale teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine:

23. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile jaanatrauss@gmail.com või helistada telefonil: +372 56649919

24.Tingimustele kohaldatakse Eesti õigust.

25.  Kõik vaidlused kliendi ja Veebipoe vahel lahendatakse läbirääkimiste teel. Juhul kui kompromissile ei jõuta on kliendil õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse.